Abana Öğretmenevi

Fiyat
2.62
Temizlik
4.00
Personel
5.00
Kalite
5.00
Konum
5.00
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Abana Öğretmenevi Tanıtımı

Abana Öğretmenevi 2014 yılında farklı bir işletmeye devredilmiş olup bağımsız otel/pansiyon olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Abana Öğretmenevi; şehir merkezine 500 m, şehirler arası otobüs terminaline 300 m, uzaklıkta olup,sahilde deniz manzarası ile Halk Eğitim Merkezi Binası içinde ve Talat Mümtaz Yaman Parkı karşısında bulunan yazlık binada hizmet vermektedir.Yazlık binamızda tüm odalarımız balkonlu ve deniz manzaralıdır.

Abanada denize girmek için en uygun dönemler Temmuz, Ağustos aylarıdır. Ayrıca; İlçede yapılabilecek etkinlikler: Hacıveli Kanyonunda Yürüyüş Harmason bölgesindeki 500 yıllık Anıt Çınarları Ziyaret Hacıveli’den Gün batımı izlenmesi Bakacak Tepesine Çıkış Kulaklı makarna ve Kaşık Helvası tadımı Limanda güneşin doğuşu Tekne Turu ile Ginolu Koyu Abana Öğretmenevi; 9u süit 13 oda Oturma Salonu Çay Bahçesi ile hizmet vermektedir.

Abana Öğretmenevi 2018 Fiyat Bilgileri
Not: Sivil misafir konaklama ücretleri üzerinden kamu personeline %10, üye misafirlere %20 indirim yapılmaktadır. Öğretmen fiyatları için mutlaka kurumdan bilgi alınız.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
TL TL TL
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
TL TL TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (366) 564 18 90
0 (366) 564 25 24

Sahil Cad No:47 Abana Merkez/Kastamonu

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 13
Yatak Sayısı 37
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

KASTAMONU İlindeki Diğer Öğretmenevleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar