Menü Aç

Abana Öğretmenevi Hakkında

Abana Öğretmenevi, KASTAMONU ili Sahil Cad No:47 Abana Merkez/Kastamonu adresinde yer alan 13 oda ve 37 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste da mevcuttur.

Abana Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Abana Öğretmenevi 2014 yılında farklı bir işletmeye devredilmiş olup bağımsız otel/pansiyon olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Abana Öğretmenevi; şehir merkezine 500 m, şehirler arası otobüs terminaline 300 m, uzaklıkta olup,sahilde deniz manzarası ile Halk Eğitim Merkezi Binası içinde ve Talat Mümtaz Yaman Parkı karşısında bulunan yazlık binada hizmet vermektedir.Yazlık binamızda tüm odalarımız balkonlu ve deniz manzaralıdır.

Abanada denize girmek için en uygun dönemler Temmuz, Ağustos aylarıdır. Ayrıca; İlçede yapılabilecek etkinlikler: Hacıveli Kanyonunda Yürüyüş Harmason bölgesindeki 500 yıllık Anıt Çınarları Ziyaret Hacıveli’den Gün batımı izlenmesi Bakacak Tepesine Çıkış Kulaklı makarna ve Kaşık Helvası tadımı Limanda güneşin doğuşu Tekne Turu ile Ginolu Koyu Abana Öğretmenevi; 9u süit 13 oda Oturma Salonu Çay Bahçesi ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (366) 564 18 90 0 (366) 564 25 24

-

Sahil Cad No:47 Abana Merkez/Kastamonu

Abana Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 20 TL 25 TL TL

Etiketler : , , ,

KASTAMONU Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.