Menü Aç

Abidin Pak Bahçelievler Öğretmenevi Hakkında

Abidin Pak Bahçelievler Öğretmenevi, İSTANBUL ili Talatpaşa Caddesi No:38 Bahçelievler / İstanbul adresinde yer alan 22 oda ve 47 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Abidin Pak Bahçelievler Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Bahçelievler Abidin Pak Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu, “Kaliteli hizmet müşterinin isteğinin karşılanması ile mümkündür.” Düşüncesi ile bu yola adım atmıştır. Gelişmemizin ve iyi hizmet vermenin beş temel maddesini ilke olarak kabul ettik. Bu ilkeler;
– Dürüstlüğümüz
– Ortak Görüşümüz
– Sabırlı Olmamız
– Toplam kalite teorisinin “eğitimde sürekli gelişmeyi” yaşama geçirmemizdir.

Bahçelievler Abidin Pak Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Bahçelievler İlçesinin en nezih bölgesi olan Talatpaşa caddesindedir. Kurumumuz metrobüs durağına 1 km hava alanına uzaklığı da 5 km’dir. Kurumumuzda 5’i suit toplam 22 oda mevcuttur. Merkezi konumu ve lüks otel hizmetiyle İstanbul İlimizin sayılı öğretmenevlerindendir. Restoran ve Düğün Salonu, VIP Salonu, İnternet Kafe, Kafeterya Bölümü, Otel Bölümü, Kütüphane, Sosyal Etkinlik Salonu, Otopark Bay Kuaför, ve Bayan Kuaförü ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (212) 502 24 11

0 (212) 555 24 11

Talatpaşa Caddesi No:38 Bahçelievler / İstanbul

Abidin Pak Bahçelievler Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 65 TL 75 TL 85 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 130 TL 150 TL 170 TL
3 Kişilik Oda 195 TL 225 TL 255 TL
Suit Oda 140 TL 160 TL 180 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

İSTANBUL Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.