Menü Aç

Adapazarı Öğretmenevi Hakkında

Adapazarı Öğretmenevi, SAKARYA ili Kent Park Girişi Adapazarı Sakarya adresinde yer alan 15 oda ve 29 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Adapazarı Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Adapazarı Öğretmenevi; şehir merkezinde olup şehirler arası otobüs terminaline 5 km, Adapazarı Tren İstasyonuna 750 mt., Sapanca Gölüne yaklaşık 25 km., Karasu sahiline yaklaşık 50 km., Akyazı ilçesinde bulunan Kaplıcalara 32 km. mesafede hizmet vermektedir.

Adapazarı Öğretmenevi hizmet üniteleri; 17 Ağustos 1999 depremi sonrasında Milli Eğitim Vakfı tarafından yaptırılan kurum binamızda 1i Süit olmak üzere 15 Oda ve toplamda 29 yatak bulunmaktadır. Kurumumuz 2 katlı olup giriş katımızda Resepsiyon ve 200 kişilik Restaurant bulunmaktadır. Kurumumuz yazlık bahçesi 750 kişi kapasiteli olup yaz aylarında öncelikle üyelerimiz, kamu çalışanları ve misafirlerimizin Düğün,Nişan vb. organizasyonları için hizmet vermektedir.

Ayrıca Adapazarı Öğretmenevi Lokali 04/05/2010 tarih ve 001569 sayılı yazı ile Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmene Hizmet Sosyal İşler Daire Başkanlığı görüşü alınarak 01/09/2010 tarihi itibari ile mali ve idari yönden kurumumuza bağlanarak şube statüsünde hizmetlerine devam etmektedir. Şube Hizmet üniteleri ; Lokal Erkek Berberi Okuma Salonu Oyun Salonu Çok Amaçlı Salon ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (264) 277 37 69

0 (264) 273 56 38

Kent Park Girişi Adapazarı Sakarya

Adapazarı Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 50 TL 55 TL 60 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 75 TL 82.5 TL 90 TL
Suit Oda Kişi Başı 100 TL 110 TL 130 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 100 TL 110 TL 120 TL
Suit Oda 110 TL 130 TL 150 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

SAKARYA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.