Menü Aç

Adilcevaz Ögretmenevi Hakkında

Adilcevaz Ögretmenevi, BİTLİS ili Çayır Mah. Ofis Cad. No:1 Adilcevaz Bitlis adresinde yer alan 18 oda ve 36 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , çok amaçlı salon da mevcuttur.

Adilcevaz Ögretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Adilcevaz Ögretmenevi; şehir merkezinde, şehirlerarası otobüs terminaline 1 km uzaklıkta olup Van Gölü manzaralıdır. Öğretmenevimizin bitişiğinde Selçuklular döneminde kalma Zal Paşa Camii ve Adilcevaz Kalesi yer almaktadır. Adilcevaz Ögretmenevi hizmet üniteleri; 1i süit 12 oda Bilgisayar odası Oturma Salonu Lokal Kütüphane/Okuma salonu.

-

İletişim Bilgileri

0 (434) 311 25 98

-

Çayır Mah. Ofis Cad. No:1 Adilcevaz Bitlis

Adilcevaz Ögretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 20 TL 25 TL 25 TL

Etiketler : , , , ,

BİTLİS Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.