Menü Aç

Adile Sultan Kasrı Üsküdar Öğretmenevi Hakkında

Adile Sultan Kasrı Üsküdar Öğretmenevi, İSTANBUL ili Tophanelioğlu Cad. No:19 Adile Sultan Kasrı Altunizade Üsküdar/İstanbul adresinde yer alan 43 oda ve 115 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Adile Sultan Kasrı Üsküdar Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Üsküdar Adile Sultan Kasrı Öğretmenevi; İstanbul Anadolu yakasının en güzel yerlerinden birisi olan Validebağ Korusu içindedir. Şehrin göbeğinde; kuş seslerinin, ağaç hışırtılarının içinde tarihi Adile Sultan Kasrı’nda sabah kahvaltınızı, öğle ve akşam yemeklerinizi doğa eşliğinde yapabilirsiniz. Toplantılar, organizasyonlar, iş yemekleri, iş toplantıları, düğün, nişan, kına, doğum günü, özel günler için hem kasrda, hem de konaklama ünitesinde hizmet verilmektedir.

Üsküdar Öğretmenevi‘nde yer alan bazı hizmet üniteleri;
– Yemek Salonu
– Kahvaltı salonu
– Oturma salonu
– Kantin
– Çok amaçlı salon (Kasır’da)
– Berber/Kuaför
– Çocuk parkı
– Otopark
– Kafeterya

Adile Sultan Kasrı Üsküdar Öğretmenevi olarak vizyonumuz; bütün üyelerimize ve davetlilerimize, iyi ve güleryüzlü hizmeti çağdaş yaşam normlarına uygun olarak sunabilmek ve bu doğrultuda örnek gösterilen ve bilinen bir kurum haline gelebilmektir.

-

İletişim Bilgileri

0 (216) 325 64 44

0 (216) 327 67 77

Tophanelioğlu Cad. No:19 Adile Sultan Kasrı Altunizade Üsküdar/İstanbul

Adile Sultan Kasrı Üsküdar Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: * Sivil misafir konaklama ücretleri üzerinden kamu personeline %10, üye misafirlere %20 indirim yapılmaktadır. Öğretmen fiyatları için mutlaka kurumdan bilgi alınız.


Öğretmen Kamu Sivil
A/B Blok Double Oda 144 TL 162 TL 180 TL
A/B Blok Triple Oda 168 TL 189 TL 210 TL
C Blok Double Oda 128 TL 144 TL 160 TL
C Blok Triple Oda 152 TL 171 TL 190 TL
-
KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
A/B Blok Kişi Başı 70 TL 80 TL 90 TL
A/B Blok Ek Yatak 48 TL 54 TL 60 TL
A/B Blok Tek Konaklama 120 TL 135 TL 150 TL
C Blok Kişi Başı 55 TL 65 TL 70 TL
C Blok Ek Yatak 40 TL 45 TL 50 TL
C Blok Tek Konaklama 104 TL 117 TL 130 TL
-

Etiketler : , , , , , , , ,

İSTANBUL Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.