Adıyaman Gölbaşı Öğretmenevi

Adıyaman Gölbaşı Öğretmenevi, ADIYAMAN ili Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Cad. 02500 Gölbaşı/ADIYAMAN adresinde yer alan 8 oda ve 23 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Adıyaman Gölbaşı Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Adıyaman Gölbaşı Öğretmenevi şehir merkezinde olup Mikdat Sümer İlköğretim Okulu bahçesindeki ek binada hizmet vermektedir.Kurumumuz otobüs terminaline 500 metre mesafede olup ilçemizdeki tüm resmi ve mülki dairelere yakın bir konumdadır.Milli park olarak koruma altına alınan gölümüze ise yaklaşık 3 km mesafededir.Adıyaman Gölbaşı Öğretmenevi 8 oda 23 yataklı otel bölümü,Çok Amaçlı Salon,Lokal (Oyun salonu) Müdür ve Müdür Yardımcısı odası,Mescit ile hizmet vermektedir.

Bir önceki öğretmenevi olan Gerger Öğretmenevi başlıklı sayfamızda Gerger, Konaklama ve Lokal hakkında bilgiler verilmektedir.

Adıyaman Gölbaşı Öğretmenevi Fiyatları 2014 / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.
Öğretmen
Kamu
Sivil
Oda Fiyatları
10 TL
12,5 TL
20 TL
Salon Fiyatları
- TL
- TL
- TL
Adıyaman Gölbaşı Öğretmenevi güncel fiyat bilgisi için 0 (416) 782 24 11 no'lu telefonu arayınız.

Bir Cevap Yazın


× 8 = elli altı

Dikkat!
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.
İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.