Menü Aç

Adıyaman Gölbaşı Öğretmenevi Hakkında

Adıyaman Gölbaşı Öğretmenevi, ADIYAMAN ili Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Cad. 02500 Gölbaşı/ADIYAMAN adresinde yer alan 8 oda ve 23 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Adıyaman Gölbaşı Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Adıyaman Gölbaşı Öğretmenevi şehir merkezinde olup Mikdat Sümer İlköğretim Okulu bahçesindeki ek binada hizmet vermektedir.Kurumumuz otobüs terminaline 500 metre mesafede olup ilçemizdeki tüm resmi ve mülki dairelere yakın bir konumdadır.Milli park olarak koruma altına alınan gölümüze ise yaklaşık 3 km mesafededir.Adıyaman Gölbaşı Öğretmenevi 8 oda 23 yataklı otel bölümü,Çok Amaçlı Salon,Lokal (Oyun salonu) Müdür ve Müdür Yardımcısı odası,Mescit ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (416) 782 24 11

-

Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Cad. 02500 Gölbaşı/ADIYAMAN

Adıyaman Gölbaşı Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 10 TL 12,5 TL 20 TL

Etiketler : , , , , ,

ADIYAMAN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.