Menü Aç

Afyonkarahisar Merkez Öğretmenevi Hakkında

Afyonkarahisar Merkez Öğretmenevi, AFYONKARAHİSAR ili Cumhuriyet Mahallesi Cevat Ahmet Paşa Caddesi No:14 Afyonkarahisar adresinde yer alan 36 oda ve 80 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Afyonkarahisar Merkez Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Afyonkarahisar Merkez ÖğretmeneviRestorant & Teraslı Bahçemiz Öğretmenevi yönetmelikler çerçevesinde restoranımızda tabldot hizmetlerinin yanı sıra ızgara çeşitleri ve bir dizi etkinlik gerçekleştirmektedir.Gerek Milli Eğitim Müdürlüğü faaliyetlerine destek hizmetler gerekse üyelerimize ve üye olmayan vatandaşlarımıza olmak üzere faaliyet yelpazemizi tüm vatandaşlar çapına yaymaktayız. Üye veya üye yakınına olan hizmetler yönetmelikler çerçevesinde daha ekonomiktir. Restoranımızın kapasitesi Yemekli törenlerde 330, Yemeksiz (Pasta-Kolalı) törenlerde 450 kişidir.

Restoranımızda yapılan etkinlik ve faaliyetlerimizi şöylece sıralayabiliriz; Yemekli toplantılar (Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet,mevlit vb) Şiir Geceleri Müzikli eğlence günleri(Yer ayırtma yöntemiyle) Özel gün ve gecelerde resmi ve gayri resmi toplantılar Okul geceleri Okuma bayramı törenleri Sabahları açık büfe kahvaltı Öğlen tabldot Kurumda restoranda ayrıca MEM personeline 150 kişilik yemek hizmeti. Akşam tabldot 3 çeşit yemek İsteğe bağlı günlerde tüm ızgara çeşitleriyle hizmet verilmektedir.Afyonkarahisar Merkez Öğretmenevi bahçe bölümü geniş bir alana yayılmıştır. Rahat etmeniz için özenle tasarlanmış 34 oda ,2 suit ,duble,2 yataklı ve 3 yataklı odalarımızda, merkezi ısıtma, duşakabin, duş, 24 saat sıcak su, tv, mini bar, direkt telefon imkanları, müzik kanalı, saç kurutma makinesi, ücretsiz internet hattı, mevcuttur.

-

İletişim Bilgileri

0 (272) 215 52 70 0 (272) 212 08 92

0 (272) 212 79 06

Cumhuriyet Mahallesi Cevat Ahmet Paşa Caddesi No:14 Afyonkarahisar

Afyonkarahisar Merkez Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda Kişi Başı 50 TL 65 TL 80 TL
3 Kişilik Oda Kişi Başı 40 TL 55 TL 65 TL
4 Kişilik Oda Kişi Başı 35 TL 45 TL 55 TL
Suit Oda Kişi Başı 70 TL 90 TL 110 TL
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 55 TL 70 TL 85 TL
2 Kişilik Oda 100 TL 130 TL 160 TL
3 Kişilik Oda 120 TL 165 TL 195 TL
4 Kişilik Oda 140 TL 180 TL 220 TL
Double Oda 85 TL 110 TL 130 TL
Suit Oda 120 TL 155 TL 185 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

AFYONKARAHİSAR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.