Menü Aç

Ağaçören Öğretmenevi Hakkında

Ağaçören Öğretmenevi, AKSARAY ili Köy Hizmetleri Cad NO:14 Yenimahalle Ağaçören adresinde yer alan 10 oda ve 20 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Ağaçören Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Ağaçören Öğretmenevi; ilçe merkezine 500 m,/ otobüs terminaline 500 m uzaklıkta olup hizmet vermektedir. Öğretmenevimizin hizmet üniteleri; (Kurum bünyesinde hizmet veren üniteler yazılacaktır) 1i Süit 10 Oda Yemek Salonu oturma salonu kantin kütüphane – okuma salonu 1 çok amaçlı salon bilgisayar odası otopark lokal eğlence ünitesi bulunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (382) 331 27 12

-

Köy Hizmetleri Cad NO:14 Yenimahalle Ağaçören

Ağaçören Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 25 TL 30 TL 35 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 50 TL 60 TL 70 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

AKSARAY Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.