Menü Aç

Ağrı Merkez Öğretmenevi Hakkında

Ağrı Merkez Öğretmenevi, AĞRI ili Kağızman Cad. No:1 AĞRI adresinde yer alan 24 oda ve 51 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Ağrı Merkez Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Ağrı Merkez Öğretmenevi; şehir merkezinde olup şehirlerarası otobüs terminaline 1 km,/ havaalanına 5 km uzaklıkta dır. Binamız 1978 yılında Özel İdare tarafından farklı amaçla yapılmış olup daha sonra 1982 yılında Öğretmenevine dönüştürülmüştür. Mevcut hali ile nitelikli bir öğretmenevi olmayıp, mevcut yatak kapasitesi ile de ilimizde görev yapan üyelerimize gerekli hizmeti verememektedir. Bu nedenle ilimizin acilen yeni bir öğretmenevine ihtiyacı bulunmaktadır. Ağrı Merkez Öğretmenevi hizmet üniteleri; 6 Doble, 18 iki kişilik toplam 24 Oda Yemek Salonu kütüphane berber / kuaför kafeterya yazlık çay bahçesi.

-

İletişim Bilgileri

0 (472) 215 28 89

0 (472) 215 64 51

Kağızman Cad. No:1 AĞRI

Ağrı Merkez Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 25 TL 35 TL 40 TL
Double Oda Fiyatı 50 TL 60 TL 70 TL
- . -

Etiketler : , , , ,

AĞRI Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.