Menü Aç

Ağrı Merkez Öğretmenevi Hakkında

Ağrı Merkez Öğretmenevi, AĞRI ili Kağızman Cad. No:1 AĞRI adresinde yer alan 24 oda ve 51 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Ağrı Merkez Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Ağrı Merkez Öğretmenevi; şehir merkezinde olup şehirlerarası otobüs terminaline 1 km,/ havaalanına 5 km uzaklıkta dır. Binamız 1978 yılında Özel İdare tarafından farklı amaçla yapılmış olup daha sonra 1982 yılında Öğretmenevine dönüştürülmüştür. Mevcut hali ile nitelikli bir öğretmenevi olmayıp, mevcut yatak kapasitesi ile de ilimizde görev yapan üyelerimize gerekli hizmeti verememektedir. Bu nedenle ilimizin acilen yeni bir öğretmenevine ihtiyacı bulunmaktadır. Ağrı Merkez Öğretmenevi hizmet üniteleri; 6 Doble, 18 iki kişilik toplam 24 Oda Yemek Salonu kütüphane berber / kuaför kafeterya yazlık çay bahçesi.

-

İletişim Bilgileri

0 (472) 215 28 89

0 (472) 215 64 51

Kağızman Cad. No:1 AĞRI

Ağrı Merkez Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 20 TL 25 TL 30 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 30 TL 37.5 TL 45 TL
Öğretmen Kamu Sivil
Double Oda 40 TL 45 TL 50 TL

Etiketler : , , , , , , , , , ,

AĞRI Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.