Ahlat Öğretmenevi

Fiyat
0.00
Temizlik
0.00
Personel
0.00
Kalite
0.00
Konum
0.00
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Ahlat Öğretmenevi Tanıtımı

Ahlat Öğretmenevi şehir merkezinde olup şehirlerarası otobüs terminaline 250m uzaklıkta olup en yakın havaalanı Muş havaalanı 120km, Van havaalanına ise 210km uzaklıktadır. İlçemiz Van Gölü sahilinde olup en büyük Selçuklu Mezarlığı,kümbetleri, kalesi ve diğer tarihi özellikleriyle kübbetül islam diye nitelendirilen küçük ve şirin bir ilçedir. Ahlat Öğretmenevi otel bölümü 10 oda 33 yatak, 80 kişilik yemek salonu, 35 kişilik dinlenme salonu, 100 kişilik lokali ve yaz aylarında çay bahçesi ile en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Ahlat Öğretmenevi Fiyat Bilgileri
Not: Sivil misafir konaklama ücretleri üzerinden kamu personeline %10, üye misafirlere %20 indirim yapılmaktadır. Öğretmen fiyatları için mutlaka kurumdan bilgi alınız.

Tesis ile İletişime Geçin

0 (434) 412 44 36

Selçuklu Mah. Halk Eğitimi Merkezi Binası Zemin Kat No:98 Ahlat

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 10
Yatak Sayısı 33
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

BİTLİS İlindeki Diğer Öğretmenevleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar