Menü Aç

Ahlat Öğretmenevi Hakkında

Ahlat Öğretmenevi, BİTLİS ili Selçuklu Mah. Halk Eğitimi Merkezi Binası Zemin Kat No:98 Ahlat adresinde yer alan 10 oda ve 33 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Ahlat Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Ahlat Öğretmenevi şehir merkezinde olup şehirlerarası otobüs terminaline 250m uzaklıkta olup en yakın havaalanı Muş havaalanı 120km, Van havaalanına ise 210km uzaklıktadır. İlçemiz Van Gölü sahilinde olup en büyük Selçuklu Mezarlığı,kümbetleri, kalesi ve diğer tarihi özellikleriyle kübbetül islam diye nitelendirilen küçük ve şirin bir ilçedir. Ahlat Öğretmenevi otel bölümü 10 oda 33 yatak, 80 kişilik yemek salonu, 35 kişilik dinlenme salonu, 100 kişilik lokali ve yaz aylarında çay bahçesi ile en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (434) 412 44 36

-

Selçuklu Mah. Halk Eğitimi Merkezi Binası Zemin Kat No:98 Ahlat

Ahlat Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 20 TL 20 TL 25 TL

Etiketler : , , , , ,

BİTLİS Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.