Menü Aç

Akçakoca Öğretmenevi Hakkında

Akçakoca Öğretmenevi, DÜZCE ili Hacı Yusuflar Mah. Esentepe Mevkii AKÇAKOCA adresinde yer alan 70 oda ve 22 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Akçakoca Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Akçakoca Öğretmenevi Düzce ilinin Karadenize kıyısı olan Akçakoca ilçesinde denize sıfır deniz ve doğa manzaralı bir konumdadır. Ankara ya 270 km. İstanbul’a ise 238 km. uzaklıkta olup ulaşımı kolay bir noktadadır. Karadenizin tipik özelliklerini görebileceğiniz ve hoş vakit geçirebileceğiniz bir tesistir. Akçakoca Öğretmenevi hizmet üniteleri; 150 kişilik Ala Carte Tepe Restaurant 530 Kişilk Deniz Restaurant 70 Oda (2 Kişilik Odalar, 3 Kişilik Odalar, 4 Kişilik Odalar, Duble Yataklı Odalar, VİP Suit Oda) 200 Yatak Kapasite 210 Kişilik Konferans Salonu VİP Oda Bilgisayar Salonu Kitap Okuma Salonu ve Kütüphane Seminer Oturum Salonları Mescit Lokal Çocuk Parkı Otopark Camlı Veranda.

-

İletişim Bilgileri

0 (380) 611 92 79

0 (380) 611 37 01

Hacı Yusuflar Mah. Esentepe Mevkii AKÇAKOCA

Akçakoca Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır. Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 50 TL 62 TL 75 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 75 TL 93 TL 112.5 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 100 TL 122 TL 150 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

DÜZCE Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.