Menü Aç

Akıncılar Türk Telekom Öğretmenevi Hakkında

Akıncılar Türk Telekom Öğretmenevi, SİVAS ili Cumhuriyet Mahallesi Akıncılar / Sivas adresinde yer alan 6 oda ve 11 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Akıncılar Türk Telekom Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Akıncılar Türk Telekom Öğretmenevi Sivas’ın güzide ilçelerinden biri olan Akıncılar’da ana caddeye yakın bir konumda Postane Şubesinin yakınlarında yer almaktadır. Yeşillikler içinde yer alan tesisin terasında eşsiz manzaraya karşı karnınızı doyurabilir ve çeşitli organizasyonlar için kiralayabilirsiniz.

-

İletişim Bilgileri

0 (346) 361 55 93

-

Cumhuriyet Mahallesi Akıncılar / Sivas

Akıncılar Türk Telekom Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 30 TL 35 TL 35 TL

Etiketler : , , , , , ,

SİVAS Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.