Menü Aç

Akkuş Öğretmenevi Hakkında

Akkuş Öğretmenevi, ORDU ili Yazlıkbelen Mahallesi Atatürk Caddesi No:59 Akkuş/ORDU adresinde yer alan 16 oda ve 29 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Akkuş Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Akkuş Öğretmenevi İlçe Merkezinde, otogar binasının üst katında olup, bir doğa harikası olan yeşil Akkuş İlçemizin tüm güzelliklerinin izlenebildiği bir yerleşim konumuna sahiptir. Akkuş Öğretmenevi 29 yatak kapasiteli 16 odada konaklama hizmeti verilmektedir. Odalarımız tek kişilik, iki kişilik, üç kişilik ve beş kişilik odalardan oluşmaktadır. Tüm odalarımızda bütün kanalları çeken televizyon ve kablosuz internet bağlantısı mevcut olup, tuvalet ve banyolar odaların içindedir ve odalarımızda 24 saat sıcak su akmaktadır. Öğretmenevimizin bir lokali mevcuttur. Lokalimizin okuma köşesine hergün düzenli olarak değişik gazeteler alınmaktadır. Lokalimizde her türlü sıcak ve soğuk içecekler ile çeşitli yiyecek lokal ürünleri bulunmaktadır. Ayrıca lokalimizde bulunan bilgisayarlarla internet hizmeti verilmektedir. Lokalimizde büyük ekran televizyon bulunmaktadır ve çeşitli eğlence oyunları oynanabilmektedir. Öğretmenevimizin çok amaçlı bir salonu da mevcut olup, söz konusu salonda zaman zaman değişik etkinlikler yapılmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (452) 611 22 88

0 (452) 611 25 75

Yazlıkbelen Mahallesi Atatürk Caddesi No:59 Akkuş/ORDU

Akkuş Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 30 TL 35 TL 40 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 45 TL 52.5 TL 60 TL
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 30 TL 35 TL 40 TL
2 Kişilik Oda 60 TL 70 TL 80 TL
3 Kişilik Oda 90 TL 105 TL 120 TL

Etiketler : , , , , , , , , , ,

ORDU Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.