Menü Aç

Aksaray Merkez Öğretmenevi Hakkında

Aksaray Merkez Öğretmenevi, AKSARAY ili Hashas Mah. Cumhuriyet Bulvarı No:129 AKSARAY adresinde yer alan 55 oda ve 110 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Aksaray Merkez Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

1995 yılında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmete açılan Aksaray Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü, şehrin merkezinde ve gürültüden uzak konumu ile siz değerli üye, üye yakınlarının ve bütün halkımızın sosyal ve kültürel beklentilerini karşılamak, boş zamanlarını değerlendirmelerine ortam hazırlamak ve hoşça vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla kaliteli ve ucuz hizmet sunmaktadır. Sevgi ve saygıya dayalı, güler yüzlü, hoşgörülü ve kaliteli hizmet anlayışımızla sizleri kendi evinizin sıcaklığında, samimi ve güvenli bir ortamda misafir etmekten onur duyarız.

Aksaray Merkez Öğretmenevi, şehir merkezine 10 dakika yürüme mesafesinde olup konaklama ünitesi, düğün salonu, restoran, lokal, yazlık çay bahçesi, güler yüzlü personeli ile başta MEB çalışanları, kamu personeli ve tüm vatandaşlarımızın hizmetindedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (382) 213 23 03

0 (382) 213 68 02

Hashas Mah. Cumhuriyet Bulvarı No:129 AKSARAY

Aksaray Merkez Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 40 TL 45 TL 50 TL
Kişi Başı 55 TL 60 TL 65 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 110 TL 120 TL 130 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

AKSARAY Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.