Menü Aç

Akyazı Öğretmenevi Hakkında

Akyazı Öğretmenevi, SAKARYA ili Cumhuriyet Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. adresinde yer alan 10 oda ve 15 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Akyazı Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Akyazı Öğretmenevi; ilçe merkezine 700 m,/ ilçe otobüs terminaline 500 m,/ Sakarya şehir merkezine 32 km,Akyazı otoban gişelerine 8 km, E-5 karayoluna 10 km uzaklıktadır.İlçemiz turizm ve doğal güzellik anlamında oldukça zengindir. Keremali Dağına 15 km ,Sülüklü Göle 35 km ,İhlas Kaplıca Evlerine 7 km uzaklıktadır. Öğretmenevimizin hizmet üniteleri; 1i Süit 10 Oda Yemek Salonu kahvaltı salonu oturma salonu 1 çok amaçlı salon çocuk parkı lokal kütüphane okuma salonu

-

İletişim Bilgileri

0 (264) 418 14 96

0 (264) 419 00 34

Cumhuriyet Mah. Yıldırım Beyazıt Cad.

Akyazı Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 30 TL 35 TL 40 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 45 TL 52.5 TL 60 TL
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 30 TL 35 TL 40 TL
Double Oda 60 TL 70 TL 80 TL
Suit Oda 60 TL 75 TL 90 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

SAKARYA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.