Menü Aç

Alaca Öğretmenevi Hakkında

Alaca Öğretmenevi, ÇORUM ili Yıldızhan Mah. Çorum Cad. No:34 ALACA-ÇORUM adresinde yer alan 6 oda ve 11 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Alaca Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Alaca Öğretmenevi şehir merkezinde olup Çorum caddesi üzerindedir. 6 oda ve 11 yatak kapasiteyle hizmet vermektedir. Alaca Öğretmenevi konaklama hizmetinin yanında çok amaçlı toplantı salonu, masa tenisi, bilardo ve lokal hizmeti vermektedir. İlçemiz Hitit medeniyetine ev sahipliği yapmış eski bir yerleşim merkezidir.

-

İletişim Bilgileri

0 (364) 411 26 11

0 (364) 411 50 22

Yıldızhan Mah. Çorum Cad. No:34 ALACA-ÇORUM

Alaca Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 20 TL 25 TL 25 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 30 TL 37.5 TL 37.5 TL
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 20 TL 25 TL 25 TL
2 Kişilik Oda 40 TL 50 TL 50 TL
3 Kişilik Oda 60 TL 75 TL 75 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

ÇORUM Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.