Alaçam Öğretmenevi

Alaçam Öğretmenevi, SAMSUN ili Fatih Mah. Geyik Koşan Mevki ALAÇAM/SAMSUN adresinde yer alan 18 oda ve 28 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Alaçam Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Alaçam Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu şehir merkezine 2 km,şehirler arası otobüs terminaline 2,5 km, hava alanına 100 km uzaklıkta olup, Karadeniz kıyısında deniz manzaralı, çay bahçesi ve plajı ile hizmet vermektedir. Öğretmenevimizin hizmet üniteleri; 2 si suit, 6 dabıl olmak üzere 14 oda, Yemek salonu, Lokal, Kütüphane, Bilgisayar odası, Çocuk parkı, Spor alanı, Oto park, Düğün salonu(800 kişilik) ile hizmet vermektedir.

Taşımalı İÖO ve Taşımalı Lise öğrencilerine günde 2000 tabldot yemeği üretecek ek şube olarak açılan bir mutfağımız mevcuttur. Öğretmenevimiz ve ek şube olarak açılan yemek üretim mutfağımız vergiye tabidir.

Bir önceki öğretmenevi olan Karaman Merkez Öğretmenevi başlıklı sayfamızda Akşam Sanat Okulu, Çok Amaçlı Salon ve Konaklama hakkında bilgiler verilmektedir.

Alaçam Öğretmenevi Fiyatları 2014 / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.
Öğretmen
Kamu
Sivil
Oda Fiyatları
25 TL
30 TL
40 TL
Salon Fiyatları
- TL
- TL
- TL
Alaçam Öğretmenevi güncel fiyat bilgisi için 0 (362) 622 10 30 no'lu telefonu arayınız.

Comments

 • bu nebiçim sayfa samsun ili alaçam ilçesi öğretmenevi haritasının yerine Şereflikoçhisar haritası konmuş yuh yani

  hakan10 Mart 2014
  • Merhaba,
   Haritadaki sorun giderilmiştir, bilgilendirme için teşekkür ederiz.

   editör11 Mart 2014

Bir Cevap Yazın


iki + 9 =

Dikkat!
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.
İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.