Menü Aç

Aladağ Öğretmenevi Hakkında

Aladağ Öğretmenevi, ADANA ili Sinanpaşa Mah. Belediye Binası Karşısı Aladağ/Adana adresinde yer alan 8 oda ve 16 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Aladağ Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Aladağ Öğretmenevi; Adana il merkezine 100 km uzaklıktadır. Aladağ merkezde yer alan Aladağ Öğretmenevi 1’i süit olmak üzere toplam 8 odalıdır. Torosların zirvelerine yakın bir mekanda doğa ile iç içedir. 600 m2 alan üzerine kurulmuş öğretmenevi, lokali, şark odası ve kaliteli personel kadrosu ile hizmet vermektedir.

İlçe, tarihi kalelere sahip olup, Kayseri’de bulunan Kapızbaşı Şelalerine 27 km mesafededir. ilçede maden fabrikaları, barajlar yoğunlukta olup,profesyonel avcılık, arıcılık, doğa yürüyüşleri ve fotoğrafçılık yaygındır.

-

İletişim Bilgileri

0 (322) 591 20 05

0 (322) 591 21 85

Sinanpaşa Mah. Belediye Binası Karşısı Aladağ/Adana

Aladağ Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 30 TL 40 TL 45 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 45 TL 60 TL 67.5 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 60 TL 80 TL 90 TL
3 Kişilik Oda 90 TL 120 TL 135 TL

Etiketler : , , , , , , , , , ,

ADANA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.