Menü Aç

Alanya Öğretmenevi Hakkında

Alanya Öğretmenevi, ANTALYA ili Atatürk Caddesi Kızlarpınarı Otogar Yanı No:200 Alanya / Antalya adresinde yer alan 56 oda ve 120 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Alanya Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Alanya Öğretmenevi olarak vizyonumuz; misafirlerimizin en üst seviyede memnuniyetini amaç edinerek; kuruluş amacımız, doğrultusunda güler yüzlü, hoşgörülü, sevgi ve saygı temeline dayalı kalite, güvenli ve sorunsuz hizmet sunmaktır.

Alanya Öğretmenevi olarak misyonumuz; huzurlu ve rahat bir yaşam ortamı oluşturmak maksadıyla verdiğimiz her türlü hizmette; uzman yönetici ve çalışanlarıyla sektörün inanılan, güvenilen, saygı duyulan ve örnek alınan lider kurumu olmaktır.

Alanya Öğretmenevi denize sıfır olup 5 Adet VIP 4 Adet Suit 47 Adet Standart oda, 120 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Kablosuz internet, 24 saat sıcak su, klima, TV hizmetlerimiz bulunmaktadır. Plajımız Öğretmenevimizin karşısında bulunmaktadır.

Buna ilaveten 300 Kişilik restoranı, 150 kişilik terası ve kafeteryası ile her türlü düğün, nişan, yemekli toplantı, seminer, hizmet içi eğitim vb. organizasyona ev sahipliği yapmaktadır.

1996 yılından beri Alanya Milli Eğitim Müdürlüğü’nün alt katı ve bahçesinde bulunan Öğretmenevimiz bünyesinde, lokalimiz hizmet vermektedir. Lokalimizde de sulu yemek çeşitleri, günlük tabldot servisi dışında fast food ve kafeterya hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca lokalimizde erkek berberi ve bayan kuaförü mevcuttur.

-

İletişim Bilgileri

0 (242) 513 01 47 0 (242) 512 57 92

0 (242) 513 02 65

Atatürk Caddesi Kızlarpınarı Otogar Yanı No:200 Alanya / Antalya

Alanya Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Belirtilen fiyatlar 1-30 Haziran tarihleri arasında yapılacak konaklamalar için geçerlidir. 0-3 Yaş arası çocuklardan ücret alınmaz. 3-6 Yaş arası çocuklar %50 indirimlidir.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 70 TL 75 TL 80 TL
VIP Oda Kişi Başı 80 TL 85 TL 90 TL
Suit Oda Kişi Başı 90 TL 95 TL 100 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 110 TL 115 TL 120 TL
Ek Yatak 50 TL 55 TL 60 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 140 TL 150 TL 160 TL
VIP Oda 160 TL 170 TL 180 TL
Suit Oda 180 TL 190 TL 200 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

ANTALYA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.