Alanya Öğretmenevi

Alanya Öğretmenevi, ANTALYA ili Saray.Mah. AtatürkK Cad. Otogar yanı No:200 ALANYA adresinde yer alan 56 oda ve 120 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Alanya Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Alanya Öğretmenevi olarak vizyonumuz; misafirlerimizin en üst seviyede memnuniyetini amaç edinerek; kuruluş amacımız, doğrultusunda güler yüzlü, hoşgörülü, sevgi ve saygı temeline dayalı kalite, güvenli ve sorunsuz hizmet sunmaktır.

Alanya Öğretmenevi olarak misyonumuz; huzurlu ve rahat bir yaşam ortamı oluşturmak maksadıyla verdiğimiz her türlü hizmette; uzman yönetici ve çalışanlarıyla sektörün inanılan, güvenilen, saygı duyulan ve örnek alınan lider kurumu olmaktır.

Bir önceki öğretmenevi olan Eskil Öğretmenevi başlıklı sayfamızda Akşam Sanat Okulu, Eskil ve Konaklama hakkında bilgiler verilmektedir.

Alanya Öğretmenevi Fiyatları 2014 / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.
Öğretmen
Kamu
Sivil
Oda Fiyatları
45 TL
55 TL
60 TL
Salon Fiyatları
- TL
- TL
- TL
Alanya Öğretmenevi güncel fiyat bilgisi için 0 (242) 513 01 47 no'lu telefonu arayınız.

Comments

  • işletmecilerini ve çalışanları tebrik ederim hepsinin ellerine sağlık.

    HACI BAYRAM BULDUR08 Nisan 2015
  • 28-31 MAYIS 2014 tarihleri arasında eşimle birlikte kaldığım Alanya Öğretmenevi, güleryüzlü personeli, temiz odaları, harika kahvaltısı, bolkepçe yemek çeşitleriyle bizi büyüledi.
    Başta yöneticiler olmak üzere tüm çalışanlarına teşekkür ederim. Mutlaka tekrar ziyaret edeceğim…

    MEHMET AKIŞ02 Haziran 2014

Bir Cevap Yazın


7 − = dört

Dikkat!
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.
İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.