Menü Aç

Ali Şefik Akhisar Öğretmenevi Hakkında

Ali Şefik Akhisar Öğretmenevi, MANİSA ili Ragıpbey Mah. 15 Sokak No:2 Akhisar Manisa adresinde yer alan 7 oda ve 27 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Ali Şefik Akhisar Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Ali Şefik Akhisar Öğretmenevi; şehir merkezinde Hükümet binasının karşısında olup, şehirler arası otobüs terminaline 1 km, yakınında hizmet vermektedir.Ali Şefik Akhisar Öğretmenevi hizmet üniteleri; 2 süit 7 oda, yemek salonu kahvaltı salonu, oturma salonu, kütüphane, çok amaçlı salon, berber, kuaför, kafeterya, lokal kütüphane, okuma salonu ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (236) 414 24 11

0 (236) 414 24 11

Ragıpbey Mah. 15 Sokak No:2 Akhisar Manisa

Ali Şefik Akhisar Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 40 TL 50 TL 60 TL
Suit Oda Fiyatı 90 TL 100 TL 120 TL

Etiketler : , , , , , ,

MANİSA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.