Menü Aç

Aliağa Öğretmenevi [Kapandı] Hakkında

Aliağa Öğretmenevi [Kapandı], İZMİR ili İskele Mah.Sahil Cad. No:9, Aliağa Merkez/İzmir adresinde yer alan - oda ve - yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Aliağa Öğretmenevi [Kapandı] adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Aliağa Öğretmenevi şehir merkezinde olup, İzmir otogarına 60 km,İzmir Menderes hava alanına 90 km. uzaklıktadır. İzmir merkezden hem metro ile ,hemde otogar -Aliağa arasında çalışan dolmuşlarla ulaşım sağlanmaktadır. Aliağa’da iskele meydanında denize sıfır olup ender manzaralı güzellikleriyle hizmet vermektedir. Kurumumuzda kapalı alan olarak restoran kafeterya ve lokal bulunmaktadır.Ayrıca yaz aylarında sahil bandında açık alan retoranımız ve kafeteryamız vardır.

-

İletişim Bilgileri

-

-

İskele Mah.Sahil Cad. No:9, Aliağa Merkez/İzmir

Aliağa Öğretmenevi [Kapandı] 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
TL TL TL
TL TL TL

Etiketler : , , ,

İZMİR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.