Menü Aç

Almus Öğretmenevi Hakkında

Almus Öğretmenevi, TOKAT ili İstiklal Mah. Özel İdare İşHanı Kat: 2 ALMUS adresinde yer alan 8 oda ve 16 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste da mevcuttur.

Almus Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Almus Öğretmenevi; şehir merkezinde Almus Barajı manzarası ile hizmet vermektedir. Almus Öğretmenevi hizmet üniteleri; 8 oda 16 yatak okuma salonu kütüphane 1 çok amaçlı salondur.

-

İletişim Bilgileri

0 (356) 411 31 25

0 (356) 411 31 25

İstiklal Mah. Özel İdare İşHanı Kat: 2 ALMUS

Almus Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı TL TL TL

Etiketler : , , ,

TOKAT Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.