Menü Aç

Altınoluk Edremit Öğretmenevi Hakkında

Altınoluk Edremit Öğretmenevi, BALIKESİR ili İskele Mah. Atatürk Cad.No:23 Altınoluk Edremit-BALIKESİR adresinde yer alan 20 oda ve 60 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Altınoluk Edremit Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Altınoluk Edremit Öğretmenevi Çanakkale-İzmir yolu üzerinde,Balıkesire 110,Edremite 23,Akçaya 10 km mesafededir.Denize 75 m mesafede bulunanAltınoluk Edremit Öğretmenevi 3’ü süit olmak üzere toplam 20 oda ve 60 yatak bulunmaktadır.Odalarımızda klima,mini bar,uydu TV,saç kurutma makinesi,24 saat sıcak su,banyolarda duşa kabin her odamızda standarttır.

-

İletişim Bilgileri

0 (266) 395 14 44

0 (266) 395 02 02

İskele Mah. Atatürk Cad.No:23 Altınoluk Edremit-BALIKESİR

Altınoluk Edremit Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 40 TL 50 TL 60 TL
Oda Fiyatı 40 TL 50 TL 60 TL
- . -

Etiketler : , , , , , ,

BALIKESİR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.