Menü Aç

Altınözü Öğretmenevi Hakkında

Altınözü Öğretmenevi, HATAY ili Yenişehir Mah. Hükümet Cad. No 31 ALTINÖZÜ/ HATAY adresinde yer alan 10 oda ve 20 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Altınözü Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Altınözü Öğretmenevi şehir merkezinde bulunup Helenistik dönemde yapılan Koz Kalesine 10 km yine Helenistik dönemde yapılan Gelinler Dağındaki Tarihi Roma ve Bizans kalıntılarına 8 Km uzaklıktadır.Altınözü Öğretmenevi hizmet üniteleri; Konaklama ünitesi 10 oda 20 yataktan oluşur. Yemek Salonu Oturma Salonu Lokal bölümleriyle hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (326) 311 30 19

0 (326) 311 43 21

Yenişehir Mah. Hükümet Cad. No 31 ALTINÖZÜ/ HATAY

Altınözü Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 20 TL 25 TL 30 TL

Etiketler : , , , , ,

HATAY Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.