Menü Aç

Altunhisar Öğretmenevi Hakkında

Altunhisar Öğretmenevi, NİĞDE ili Orta Mah. No:003 ALTUNHİSAR adresinde yer alan 6 oda ve 16 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Altunhisar Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Altunhisar Öğretmenevi; şehir merkezinde olup,ilçe Otogarından 1km uzaklıktadır. Altunhisar Öğretmenevi hizmet üniteleri; 1i Süit olak üzere 5 yatak odası Kahvaltı salonu Oturma salonu Lokal Oyun salonu Kütüphane Çok amaçlı salon.

-

İletişim Bilgileri

0 (388) 611 27 60

-

Orta Mah. No:003 ALTUNHİSAR

Altunhisar Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 17.5 TL 20 TL 25 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 26.25 TL 30 TL 37.5 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 35 TL 40 TL 50 TL
4 Kişilik Oda 70 TL 80 TL 100 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

NİĞDE Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.