Menü Aç

Amasra Ögretmenevi Hakkında

Amasra Ögretmenevi, BARTIN ili Kum Mah. Küçük Liman Cad. Belediye Binası K:4 AMASRA/ BARTIN adresinde yer alan 12 oda ve 27 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Amasra Ögretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Amasra Ögretmenevi geçici olarak belediye binasının 4.katında hizmet vermektedir. Yeni hizmet binamız yapım aşamasındadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (378) 315 27 30

0 (378) 315 27 32

Kum Mah. Küçük Liman Cad. Belediye Binası K:4 AMASRA/ BARTIN

Amasra Ögretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: 0-3 yaş arası ücretsiz,3-6 yaş arası %50 ücretli ve 6 yaş üzeri tam ücretlidir.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 60 TL 75 TL 90 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 90 TL 112.5 TL 135 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 120 TL 150 TL 180 TL
3 Kişilik Oda 180 TL 225 TL 270 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

BARTIN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.