Menü Aç

Amasya Merkez Öğretmenevi Hakkında

Amasya Merkez Öğretmenevi, AMASYA ili Hatuniye Mah. H.Tevfik Hafız Sok. No:1 MERKEZ adresinde yer alan 10 oda ve 30 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Amasya Merkez Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Amasya Merkez Öğretmenevi; şehir merkezinde, şehirlerarası otobüs terminaline 2 km, havaalanına 45 km uzaklıkta olup Havaalanından merkeze servis vardır,Yeşilırmakın kıyısında,Harşena Dağı eteklerinde, tarihi konak şeklinde eski Amasya Evleri mimarisini yansıtan binamız, Amasya Kalesi yakınında hizmet vermektedir.Adeta açık hava müzesi olan ilimiz merkezinde bulunan Öğretmenevine yürüyüş mesafesinde bir çok tarihi eser bulunmaktadır.Amasya Merkez Öğretmenevi hizmet üniteleri; 1i Süit 10 Oda Yemek Salonu oturma salonu bilgisayar odası berber kuaför lokal kütüphane / okuma salonu 11 Günlük Gazete 2 Adet Aylık Dergi Lig Tv (Ticari) Maç yayınları Yemek Salonu Çok Amaçlı Salon olarak da kullanılmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (358) 218 18 41 - 0 (358) 218 89 06

0 (358) 218 11 90

Hatuniye Mah. H.Tevfik Hafız Sok. No:1 MERKEZ

Amasya Merkez Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 35 TL 45 TL 55 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 52.5 TL 67.5 TL 80 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 70 TL 90 TL 110 TL
3 Kişilik Oda 105 TL 135 TL 165 TL
4 Kişilik Oda 140 TL 180 TL 220 TL
Suit Oda 80 TL 100 TL 125 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

AMASYA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.