Menü Aç

Antalya Merkez Ögretmenevi Hakkında

Antalya Merkez Ögretmenevi, ANTALYA ili Kültür Mah. Dumlupınar Bulvarı No:2 Kepez/ Antalya adresinde yer alan 78 oda ve 185 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Antalya Merkez Ögretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Antalya Ögretmenevi şehirlerarası otobüs terminaline 2 km, havaalanına 20 km uzaklıkta olup, Konyaaltı Plaj’ına 2 Km uzaklıktadır.

Antalya Ögretmenevi hizmet üniteleri; 8’i Süit 78 Oda Yemek Salonu kahvaltı salonu oturma salonu kantin kütüphane 1 çok amaçlı salon kuaför yüzme havuzu otopark kafeterya kütüphane / okuma salonu ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (242) 227 11 42 (43-44-45)

0 (242) 227 02 95

Kültür Mah. Dumlupınar Bulvarı No:2 Kepez/ Antalya

Antalya Merkez Ögretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


Öğretmen Kamu Sivil
Single Oda Fiyatı 65 TL 70 TL 80 TL
Double Oda Fiyatı 110 TL 120 TL 140 TL
Double Oda (Kişi başı) 55 TL 60 TL 70 TL
Triple Oda Fiyatı 150 TL 165 TL 195 TL
Triple Oda (Kişi başı) 50 TL 55 TL 65 TL
Ek Yatak Fiyatı 35 TL 40 TL 45 TL
- . -

Etiketler : , , , , ,

ANTALYA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.