Menü Aç

Araç Öğretmenevi Hakkında

Araç Öğretmenevi, KASTAMONU ili Yeni Mah.Kastamonu Cad.Ticaret ve Kültür Sitesi Kat:2 ARAÇ/KASTAMONU adresinde yer alan 4 oda ve 11 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Araç Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

-

İletişim Bilgileri

0 (366) 362 13 64

0 (366) 362 13 64

Yeni Mah.Kastamonu Cad.Ticaret ve Kültür Sitesi Kat:2 ARAÇ/KASTAMONU

Araç Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: 01.02.2010 sonrası doğanlar çocuklar ücretsizdir. 01.02.2007-01.02.2010 arası arası çocuklardan %50 oranında ücret alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 20 TL 23 TL 25 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 40 TL 46 TL 50 TL

Etiketler : , , , , , , , , ,

KASTAMONU Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.