Menü Aç

Araklı Öğretmenevi Hakkında

Araklı Öğretmenevi, TRABZON ili Yolgören Mah. Yeni Sahil Yolu Cad. No:8 61700 Araklı TRABZON adresinde yer alan 28 oda ve - yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Araklı Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Araklı Öğretmenevi; Uzungöl ve Sümela Manastırı gibi tarihi ve turistik yerlere eşit uzaklıkta olup (70 km.), deniz kenarında , yeşilin ve mavinin her tonunu bulabileceğiniz bir manzaraya sahiptir. YATAK ODALARI: Toplam 28 yatak odası bulunmakta olup, odalarımız; 2 oda dabl, 18 oda iki kişilik, 7 oda 3 kişilik, 1 odamız da 4 kişilik aile odası olarak dizayn edilmiştir. Yatak odalarımızda: televizyon, telefon, lavabo, duş, sıcak su, merkezi kalorifer-klima, deniz manzaralı balkon, kablosuz internet erişimi hizmetleri mevcuttur. TOPLANTI SALONU: 150 kişi kapasiteli toplantı salonumuz, teknolojik donanımı ve ferah ortamı ile müşterilerimize bilgiyi edinme ve yayma konusunda büyük bir rahatlık sağlamaktadır. YEMEK SALONU:150 kişilik yemekhanemizde sabah kahvaltısı, servisi hizmeti verilmektedir. LOKAL: 80 kişilik lokalimizde, sıcak ve soğuk içecekler; yaş ve kuru pasta servisimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. DİĞER BİRİMLERİMİZ: Kurumumuz bünyesinde, kütüphane ve ücretsiz internet erişimli bilgisayar salonu, oturma-dinlenme ve günlük gazete hizmetleri, gelen misafirlerimize ücretsiz otopark hizmetleri ile bütün misafirlerimizde müşteri memnuniyetini görmeyi hedefledik.

-

İletişim Bilgileri

0 (462) 721 67 50

0 (462) 721 66 96

Yolgören Mah. Yeni Sahil Yolu Cad. No:8 61700 Araklı TRABZON

Araklı Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda Kişi Başı 33 TL 40 TL 50 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 49.5 TL 60 TL 75 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 66 TL 80 TL 100 TL
3 Kişilik Oda 99 TL 120 TL 150 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

TRABZON Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.