Menü Aç

Ardahan Merkez Öğretmenevi Hakkında

Ardahan Merkez Öğretmenevi, ARDAHAN ili Kaptanpaşa Mah. Ordu Cad.No:2 PTT Hizmet Binası Arkası ARDAHAN adresinde yer alan 30 oda ve 69 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Ardahan Merkez Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Ardahan Merkez Öğretmenevi, şehir merkezinde olup; otobüs terminaline 500 metre mesafededir. İlimize en yakın havaalanı Kars Havaalanıdır. Üst katlardan şehrin, Ardahan Kalesinin ve Kura Nehrinin muhteşem görüntüsü izlenebilir.Ardahan Merkez Öğretmenevi Hizmet Üniteleri: 3ü süit 30 oda Yemek Salonu Oturma Salonu Kuaför Lokalden oluşmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (478) 211 27 50

0 (478) 211 51 59

Kaptanpaşa Mah. Ordu Cad.No:2 PTT Hizmet Binası Arkası ARDAHAN

Ardahan Merkez Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 30 TL 37.5 TL 45 TL
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 44 TL 55 TL 66 TL
2 Kişilik Oda 60 TL 75 TL 90 TL
3 Kişilik Oda 105 TL 112.5 TL 135 TL
Aile Odası 56 TL 70 TL 84 TL
Suit Oda 90 TL 112.5 TL 135 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

ARDAHAN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.