Menü Aç

Ardeşen Öğretmenevi Hakkında

Ardeşen Öğretmenevi, RİZE ili Atatürk Caddesi Kavaklıdere Mahallesi No:99 53400 Ardeşen /Rize adresinde yer alan 18 oda ve 52 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Ardeşen Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Ardeşen Öğretmenevi; şehir merkezinin 350 metre doğusunda, şehirler arası otobüs terminaline 250 metre, Ayder Yaylasına 40 km, Fırtına Vadisine 1,5 km mesafede Karadeniz kıyısında, Karadeniz sahil yolunun hemen kenarında hizmet vermektedir. Ardeşen Öğretmenevi hizmet üniteleri; 2’si Süit toplam 18 Oda, aynı anda 150 kişinin yemek yiyebileceği Yemek Salonu ve kahvaltı salonu, resepsiyon yanında 20 kişinin oturabileceği lobi ve lokal bitişiğinde 40 kişilik oturma salonu, 25 araçlık otopark, lokal, kütüphane/okuma salonu bünyesinde bilgisayar odası bulunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (464) 715 25 38

0 (464) 715 37 47

Atatürk Caddesi Kavaklıdere Mahallesi No:99 53400 Ardeşen /Rize

Ardeşen Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 35 TL 35 TL 45 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 52.5 TL 52.5 TL 67.5 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 70 TL 70 TL 90 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

RİZE Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.