Menü Aç

Arıcak Öğretmenevi Hakkında

Arıcak Öğretmenevi, ELAZIĞ ili Halil Yavuz Mah. Mendüş Mevkii Arıcak/ELAZIĞ adresinde yer alan 7 oda ve 20 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Arıcak Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Arıcak Öğretmenevi İlçe Merkezinde Hükümet Konağı, İlçe Emniyet Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığının arasında il merkezine 108 km uzaklıkta olup; 7 oda 20 yatak kapasitesine sahiptir. 1 lokal mevcut olup içerisinde bir kitaplığı, 2 adet bilgisayardan oluşan internet erişimi mevcut olup, yatakhane kısmında çamaşırhanesi ve küçük bir mutfağı mevcuttur.

-

İletişim Bilgileri

0 (424) 771 23 03

-

Halil Yavuz Mah. Mendüş Mevkii Arıcak/ELAZIĞ

Arıcak Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 10 TL 12,5 TL 15 TL
Oda Fiyatı 10 TL 12,5 TL 15 TL

Etiketler : , , , ,

ELAZIĞ Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.