Menü Aç

Arpaçay Öğretmenevi Hakkında

Arpaçay Öğretmenevi, KARS ili Orta Mah. Cumhuriyet Cad. No: 51 ARPAÇAY adresinde yer alan 10 oda ve 28 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste da mevcuttur.

Arpaçay Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Arpaçay Öğretmenevi; Arpaçay ilçe merkezinde bulunmaktadır.İlçemiz Karsa 38km uzaklıktadır.İlçemiz Kars havaalanına 40km,şehirlerarası otobüs terminaline 38km uzaklıktadır. Öğretmenevimiz Çıldır Gölüne 15km uzakta olup ilçemizde bulunan Polat Kalesi,Zöhrap Yerleşmesi ve Yarbaşı Yerleşmesine 10km uzaklıktadır. Arpaçay Öğretmenevi hizmet üniteleri; 1i Süit 10 Oda kahvaltı salonu oturma salonu.

-

İletişim Bilgileri

0 (474) 281 20 68

0 (474) 281 22 56

Orta Mah. Cumhuriyet Cad. No: 51 ARPAÇAY

Arpaçay Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 12 TL 15 TL 15 TL

Etiketler : , , ,

KARS Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.