Menü Aç

Asım ve Nurhan Kocabıyık Avcılar Öğretmenevi Hakkında

Asım ve Nurhan Kocabıyık Avcılar Öğretmenevi, İSTANBUL ili Ambarlı Mah.Sahilyolu Cad.No:21 Avcılar/İstanbul adresinde yer alan 7 oda ve 20 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Asım ve Nurhan Kocabıyık Avcılar Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Asım ve Nurhan Kocabıyık Öğretmen Evi; İstanbul/Avcılar büyük şehirde Atatürk Müze Evinin karşısında ve deniz kenarında olup; harika seyir manzarası vardır. Otobüs terminaline 25 km, hava alanına 5 km metrobüs hattına 2 km, deniz otobüslerine 500 m.uzaklıkta deniz kıyısında hizmet vermektedir. Öğretmenevimizin hizmet üniteleri; 7 oda, yemek salonu kahvaltı salonu, oturma salonu, çok amaçlı salon, bilgisayar odası, kafeterya ve kütüphane/ okuma salonundan oluşmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (212) 695 24 11

0 (212) 676 24 11

Ambarlı Mah.Sahilyolu Cad.No:21 Avcılar/İstanbul

Asım ve Nurhan Kocabıyık Avcılar Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Oda ücretleri sadece paylaşımlı (çoklu) odalarda tek kişi kalması halinde uygulanır. Ücretlere kahvaltı dahildir. Engel Oranı %40 ve üzeri olanlara, %20 indirim uygulanır.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 75 TL 90 TL 105 TL
Paylaşımlı Oda Fiyatı 50 TL 60 TL 70 TL
- . -

Etiketler : , , , ,

İSTANBUL Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.