Menü Aç

Aşkale Öğretmenevi Hakkında

Aşkale Öğretmenevi, ERZURUM ili Çarşı mah.İstanbul Caddesi No: 4 AŞKALE adresinde yer alan 28 oda ve 36 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Aşkale Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Aşkale Öğretmenevi il merkezi ve terminale 53 km ,havaalanına 40 km uzaklıkta ilçe merkezimizde hizmet vermektedir.Aşkale Öğretmenevi lokal,çok amaçlı salon,mutfak ve konaklama bölümlerinden oluşmaktadır. 8 tek kişilik oda 16 çift kişilik oda 8 double oda 4 suit oda olmak üzere 28 oda ve 36 yatak kapasitesiyle hizmetini sürdürmektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (442) 415 18 48

0 (442) 415 19 50

Çarşı mah.İstanbul Caddesi No: 4 AŞKALE

Aşkale Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 13 TL 18 TL 20 TL

Etiketler : , , , , ,

ERZURUM Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.