Menü Aç

Atabey Ögretmenevi Hakkında

Atabey Ögretmenevi, ISPARTA ili Yeni Mah. Hastane Cad. Atabey adresinde yer alan 12 oda ve 24 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Atabey Ögretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Atabey Ögretmenevi; Isparta şehir merkezine 22 km,/ şehirlerarası otobüs terminaline 25 km,/ havaalanına 42 km uzaklıkta olup, Atabey İlçe Merkezinde hizmet vermektedir. İlçemiz sınırlarında Atabey Ertokuş Medresesi, Kurşunlu Cami ve Süleyman Demirel Demokrasi Müzesi bulunmaktadır. Atabey Ögretmenevi hizmet üniteleri; 2i Süit 12 Oda Yemek Salonu kahvaltı salonu oturma salonu Okuma Salonu lokal Çay Bahçesi ve Oyun Alanı olarak hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (246) 271 24 11

-

Yeni Mah. Hastane Cad. Atabey

Atabey Ögretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 12.5 TL 15 TL 20 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 25 TL 30 TL 30 TL
Suit Oda 40 TL 50 TL 60 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

ISPARTA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.