Menü Aç

Avanos Öğretmenevi Hakkında

Avanos Öğretmenevi, NEVŞEHİR ili Yukarı Mah.Vatan Cad.No:69 Avanos/NEVŞEHİR adresinde yer alan 23 oda ve 64 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Avanos Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Avanos Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu ; Kapadokyanın el sanatları merkezi olan Avanosun şehir merkezinde olup,otobüs terminaline 2 km uzaklıkta,Nevşehir Havaalanına 35 km,Kayseri Havaalanına 71 km.uzaklıktadır.Kızılırmak nehrinin kıyısında ırmak manzarası ve Kapadokya manzarası ile hizmet vermektedir. Sizleri,Kapadokyanın muhteşem güzellikleriyle birlikte,Anadolunun geleneksel misafirperverliğini yaşayabileceğiniz bir yere; “Avanos Öğretmenevi”ne bekliyoruz…

Avanos Öğretmenevi hizmet üniteleri; 1i suit 23 Oda Resepsiyon Konaklama Ünitesi Bekleme/Oturma/Okuma Salonu Çok Amaçlı Salon Kahvaltı Salonu Çay Ocağı/Mutfak Lokal Bahçe Otopark

-

İletişim Bilgileri

0 (384) 511 40 82

0 (384) 511 58 99

Yukarı Mah.Vatan Cad.No:69 Avanos/NEVŞEHİR

Avanos Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır. Fiyatlar 01.06.2016-30.09.2016 tarihleri arasında geçerlidir.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 40 TL 45 TL 50 TL
Oda Fiyatı 40 TL 45 TL 50 TL
- . -

Etiketler : , , , , , ,

NEVŞEHİR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.