Menü Aç

Ayancık Öğretmenevi Hakkında

Ayancık Öğretmenevi, SİNOP ili Yalı Mah.Hakan Ünsal Cad. No:5 Ayvancık/Sinop adresinde yer alan 21 oda ve 54 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Ayancık Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Ayancık Öğretmenevi; Şehir merkezine 1 km,şehirler arası otobüs terminaline 2 km, Sinop ili girişinde olan hava alanına 55 km uzaklıkta olup, deniz kenarında,yeşil ile mavinin buluştuğu ve Karadeniz üzerinde gün batımının seyredilebildiği manzaraya sahiptir. Ayrıca Ülkemizin tek fiyortu olan HAMSİLOS koyuna 50 km,orman-göl ve denizin bir arada olduğu istisnai bir tabiat harikası SARIKUM’a 35 km, Erfelek Şelalesi’ne 45 km, Ak Göl’e 36 km ve İNALTI MAĞARASINA da 42 km mesafededir.

Ayancık Öğretmenevi hizmet ünitelerimiz; 1’i süit 21 oda ve 54 yatak kapasitesi, her odada kablosuz internet, televizyon, buzdolabı, 24 saat sıcak su ve Banyo+Tuvalet Yemek salonu, denize nazır kahvaltı ve oturma salonu, 1 çok amaçlı salon ve Lokal ile hizmet etmekteyiz.

-

İletişim Bilgileri

0 (368) 613 24 11

0 (368) 613 29 16

Yalı Mah.Hakan Ünsal Cad. No:5 Ayvancık/Sinop

Ayancık Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 40 TL 50 TL 60 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 60 TL 75 TL 90 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 80 TL 100 TL 120 TL
Suit Oda 80 TL 100 TL 120 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

SİNOP Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.