Menü Aç

Aydın Koçarlı Sabancı Öğretmenevi Hakkında

Aydın Koçarlı Sabancı Öğretmenevi, AYDIN ili Yeni Mah.Park Cad. No:23 KOÇARLI AYDIN adresinde yer alan 7 oda ve 12 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Aydın Koçarlı Sabancı Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Aydın Koçarlı Sabancı Öğretmenevi ilçe merkezinde olup il merkezine 25 km mesafededir.Konaklama ve lokal hizmetimiz mevcuttur.7 adet otel odamız toplamda 12 kişilik yatak kapasitesine sahiptir.Odalarımızdan 3 tanesi 1 kişilik,3 odamız 2 kişilik ve 1 odamızda 3 kişilik olup odalarımızda wc,banyo,şofben,tv ,klima mevcuttur. Kurumumuz kalorifer sistemiyle ısınmakta olup güneş enerjisi sistemimizde mevcuttur.

Aydın Koçarlı Sabancı Öğretmenevi‘nde 50 kişilik toplantı salonumuz bulunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (256) 761 24 24

0 (256) 761 20 14

Yeni Mah.Park Cad. No:23 KOÇARLI AYDIN

Aydın Koçarlı Sabancı Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 20 TL 25 TL 30 TL
Öğretmen Kamu Sivil
Double Oda 40 TL 50 TL 60 TL
3 Kişilik Oda 60 TL 75 TL 90 TL

Etiketler : , , , , , , , , , ,

AYDIN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.