Menü Aç

Aydın Merkez Öğretmenevi Hakkında

Aydın Merkez Öğretmenevi, AYDIN ili Meşrutiyet Mah. Atatürk Bul. No:21 AYDIN adresinde yer alan 15 oda ve 72 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Aydın Merkez Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Merkez Öğretmenevi olarak vizyonumuz; Üyelerimizin ve Misafirlerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak, gelişime açık, güçlü bir kültüre ve müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip, toplumsal sorumluluk bilincinde bir kurum olmaktır.

Merkez Öğretmenevi olarak misyonumuz; Türk Milli Eğitiminin temel amaçları doğrultusunda eğitim ve öğretim hizmeti veren öğretmenlerimize ve diğer üye ve misafirlerimize dinlenme ve rahat çalışma ortamı sunmak,çalışma saatleri dışında kalan zamanlarında; kimi zaman meslektaşlarıyla kimi zaman yakınlarıyla dinlenebilecekleri, eğlenebilecekleri çağdaş,dinamik, modern bir konaklama ve yiyecek-içecek hizmet sunmak ve dahil olduğumuz işletmenin amaçları doğrultusunda birikimimizi üretim ve hizmete dönüştürmek.

Öğretmenevimiz şehir merkezinde, okullar caddesi mevkiinde bulunmaktadır.Otogara mesafesi 2 km. Şehir içi dolmuşları ile ulaşım sağlanmaktadır. Öğretmenevi bünyesinde, toplam 15 oda bulunmaktadır; 1’i süit kalan odalarımız, 3-4 ve 5 yataklıdır. Kahvaltı salonumuz 08:00 ile 10:00 arasında hizmet vermektedir. Lokanta bölümü, berber, kuaför, lokal ve yaz aylarında bahçe ünitesi ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (256) 225 26 81 0 (256) 225 14 39

0 (256) 213 23 89

Meşrutiyet Mah. Atatürk Bul. No:21 AYDIN

Aydın Merkez Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 25 TL 30 TL 35 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 50 TL 60 TL 75 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 130 TL 160 TL 180 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

AYDIN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.