Menü Aç

Aydıncık Öğretmenevi Hakkında

Aydıncık Öğretmenevi, MERSİN ili Merkez Mah. Atatürk Cad. No:127 Aydıncık/Mersin adresinde yer alan 27 oda ve 62 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Aydıncık Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Aydıncık Öğretmenevi ; ilçe merkezinde denize sıfır konumda olup, tarihi Dört Ayak Anıt Mezarına, liman içindeki tarihi Roma Hamamına,Kilise kalıntılarına ve Oyma mezarlarına yürüyüş mesafesindedir. Aydıncık Öğretmenevi 62 yatak kapasitesinde olup; odalarımızda banyo, 24 saat sıcak su, klima, Wc, Tv ve Wireless bulunmaktadır. Öğretmenevimizde sabah kahvaltısı, öğle ve akşam tabldot-alakart yemek hizmetleri verilmektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (324) 841 32 67

0 (324) 841 41 71

Merkez Mah. Atatürk Cad. No:127 Aydıncık/Mersin

Aydıncık Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 45 TL 50 TL 55 TL
Oda Fiyatı 45 TL 50 TL 55 TL
- . -

Etiketler : , , , , ,

MERSİN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.