Menü Aç

Ayvacık Öğretmenevi Hakkında

Ayvacık Öğretmenevi, SAMSUN ili Eyüp Sultan Mah. Atatürk Bulvarı No:68 AYVACIK/SAMSUN adresinde yer alan 5 oda ve 10 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Ayvacık Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Samsun Ayvacık Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Samsun’un doğal güzellikleriyle dikkat çeken ilçelerinden Ayvacık İlçesinde, Suat Uğurlu Barajı kenarında ve şehir merkezinde bulunmaktadır.1 lokal, 5 oda ve 10 yatakla hizmet vermekteyiz.

Samsun Ayvacık Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu olarak vizyonumuz; Sürekli kendini yenileyen yönetici ve personelimizle her şeyin en iyisine layık olduğunu düşündüğümüz öğretmenlerimize ve bizden hizmet alan her bireye daha kaliteli hizmet verebilmek.

Samsun Ayvacık Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu olarak misyonumuz; Güven ve dürüstlüğü ilke edinerek güler yüzlü, hoşgörülü, sevgi ve saygı temeline dayalı kaliteli hizmet vermek.

-

İletişim Bilgileri

0 (362) 813 24 11

-

Eyüp Sultan Mah. Atatürk Bulvarı No:68 AYVACIK/SAMSUN

Ayvacık Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 15 TL 17,5 TL - TL
Oda Fiyatı 15 TL 17,5 TL - TL

Etiketler : , , , ,

SAMSUN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.