Ayvacık Öğretmenevi

Fiyat
1.67
Temizlik
0.00
Personel
0.00
Kalite
2.00
Konum
2.00
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Ayvacık Öğretmenevi Tanıtımı

Samsun Ayvacık Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Samsun’un doğal güzellikleriyle dikkat çeken ilçelerinden Ayvacık İlçesinde, Suat Uğurlu Barajı kenarında ve şehir merkezinde bulunmaktadır.1 lokal, 5 oda ve 10 yatakla hizmet vermekteyiz.

Samsun Ayvacık Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu olarak vizyonumuz; Sürekli kendini yenileyen yönetici ve personelimizle her şeyin en iyisine layık olduğunu düşündüğümüz öğretmenlerimize ve bizden hizmet alan her bireye daha kaliteli hizmet verebilmek.

Samsun Ayvacık Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu olarak misyonumuz; Güven ve dürüstlüğü ilke edinerek güler yüzlü, hoşgörülü, sevgi ve saygı temeline dayalı kaliteli hizmet vermek.

Ayvacık Öğretmenevi 2018 Fiyat Bilgileri
Not: Sivil misafir konaklama ücretleri üzerinden kamu personeline %10, üye misafirlere %20 indirim yapılmaktadır. Öğretmen fiyatları için mutlaka kurumdan bilgi alınız.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
TL TL TL
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
15 TL 17,5 TL - TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (362) 813 24 11

Eyüp Sultan Mah. Atatürk Bulvarı No:68 AYVACIK/SAMSUN

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 5
Yatak Sayısı 10
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

SAMSUN İlindeki Diğer Öğretmenevleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar