Menü Aç

Babaeski Öğretmenevi Hakkında

Babaeski Öğretmenevi, KIRKLARELİ ili Gazi Kemal Mah.Fatih Cad. No:89 Babaeski/KIRKLARELİ adresinde yer alan 4 oda ve 10 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Babaeski Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Babaeski Öğretmenevi; şehirlerarası otobüs terminaline 200 metre mesafede olup ferah odaları ile şehir merkezinde yakınında hizmet vermektedir. Babaeski Öğretmenevi hizmet üniteleri; 4 oda 10 yatak, lokal, bayan kuaförü, berber, bilardo salonu, oturma salonu, çok amaçlı salon.

-

İletişim Bilgileri

0 (288) 512 24 11

-

Gazi Kemal Mah.Fatih Cad. No:89 Babaeski/KIRKLARELİ

Babaeski Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 25 TL 30 TL 35 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 45 TL 45 TL 45 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 50 TL 60 TL 70 TL
3 Kişilik Oda 75 TL 90 TL 105 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

KIRKLARELİ Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.