Menü Aç

Bafra Öğretmenevi Hakkında

Bafra Öğretmenevi, SAMSUN ili Mevlana Mah.Bakırpınar Yolu No:18 Bafra/SAMSUN adresinde yer alan 46 oda ve 113 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Bafra Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Bafra Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu olarak vizyonumuz; Bafra öğretmenevi çalışanlarının üstün gayretleri ile ekip çalışma ahenginin verimliliğin,dolayısıyla rekabet gücünü artırıp,sürekli gelişen ve kalitesiyle müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak amacınmızdır. Müşterilerimizin beklentileri ile örtüşen onun da ötesin geçen hizmet kalitesi ile sektöründe kendisine sağlam bir yer edinmeyi başarmaktır.

Bafra Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu olarak misyonumuz; Deneyimli yöneticilerimiz,seçkin personelimiz,güven ve dürüstlüğü ilke edinerek güler yüzlü,sevgi ve saygı temeline dayalı kaliteli hizmet sunmak. Öğretmenevimizin hizmetlerini ekip ruhuna uygun olarak ve üstün görev bilinci ile çalışıp günümüz teknolojisini kendi deneyimleri ile birleştirerek kaliteli hizmet sunmaktır.

-

İletişim Bilgileri

0 (362) 537 29 38-39

0 (362) 537 29 41

Mevlana Mah.Bakırpınar Yolu No:18 Bafra/SAMSUN

Bafra Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 40 TL 45 TL 50 TL
Oda Fiyatı (Paylaşımlı) 35 TL 40 TL 45 TL
Suit Oda Fiyatı 100 TL 125 TL 150 TL
Oda Fiyatı 40 TL 45 TL 50 TL
Oda Fiyatı (Paylaşımlı) 35 TL 40 TL 45 TL
Suit Oda Fiyatı 100 TL 125 TL 150 TL
- . -

Etiketler : , , , , , ,

SAMSUN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.