Menü Aç

Bafra Öğretmenevi Hakkında

Bafra Öğretmenevi, SAMSUN ili Mevlana Mah.Bakırpınar Yolu No:18 Bafra/ SAMSUN adresinde yer alan 46 oda ve 113 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Bafra Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Bafra Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu olarak vizyonumuz; Bafra öğretmenevi çalışanlarının üstün gayretleri ile ekip çalışma ahenginin verimliliğin,dolayısıyla rekabet gücünü artırıp,sürekli gelişen ve kalitesiyle müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak amacınmızdır. Müşterilerimizin beklentileri ile örtüşen onun da ötesin geçen hizmet kalitesi ile sektöründe kendisine sağlam bir yer edinmeyi başarmaktır.

Bafra Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu olarak misyonumuz; Deneyimli yöneticilerimiz,seçkin personelimiz,güven ve dürüstlüğü ilke edinerek güler yüzlü,sevgi ve saygı temeline dayalı kaliteli hizmet sunmak. Öğretmenevimizin hizmetlerini ekip ruhuna uygun olarak ve üstün görev bilinci ile çalışıp günümüz teknolojisini kendi deneyimleri ile birleştirerek kaliteli hizmet sunmaktır.

-

İletişim Bilgileri

0 (362) 537 29 38 0 (362) 537 29 39

0 (362) 537 29 41

Mevlana Mah.Bakırpınar Yolu No:18 Bafra/ SAMSUN

Bafra Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 40 TL 45 TL 50 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 60 TL 67.5 TL 75 TL
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 50 TL 55 TL 60 TL
2 Kişilik Oda 80 TL 90 TL 100 TL
3 Kişilik Oda 120 TL 135 TL 180 TL
4 Kişilik Oda 160 TL 180 TL 200 TL
Double Oda 80 TL 90 TL 100 TL
Suit Oda 125 TL 135 TL 150 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

SAMSUN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.