Menü Aç

Balıkesir Edremit Öğretmenevi Hakkında

Balıkesir Edremit Öğretmenevi, BALIKESİR ili Cennet Ayağı Mahallesi Çıkrıkçı yolu üzeri Edremit Balıkesir adresinde yer alan 8 oda ve 20 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Balıkesir Edremit Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Balıkesir Edremit Öğretmenevi otel bölümünde yer alan odalardan 2 tanesi suit oda formatındadır. Suit odalarda banyo ve tuvalet bulunmakla beraber, tüm odalarda buzdolabı, tv ve klima yer almaktadır. Standart odalarda banyo ve tuvalet yer almamakta olup bu ihtiyaçlar için ortak alanlardan faydalanılmaktadır.

Edremit Öğretmenevi restoran bölümünde 180 kişilik kapasitesi ile sabah kahvaltılarının yanı sıra, öğle ve aksam yemeklerinde tabldot hizmeti sunulmaktadır.

Öğretmenevin lokali üyelerimizin dinlenmesi için düzenlenmiştir. Lokalde konuklarımıza sıcak ve soğuk içecek servisi yapılmaktadır. Aynı zamanda tüm misafirlerimiz Digitürk yayını sayesinde tüm süper lig maçları izlenebilmektedir.

Bunlara ilave olarak Balıkesir Edremit Öğretmenevi‘nde okuma salonu, bayan ve erkek kuaförü ile yazlık bahçe gibi hizmet birimleri de misafirlerin kullanımına sunulmuştur.

-

İletişim Bilgileri

0 (266) 373 27 20

0 (266) 374 29 22

Cennet Ayağı Mahallesi Çıkrıkçı yolu üzeri Edremit Balıkesir

Balıkesir Edremit Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 35 TL 45 TL 45 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 70 TL 90 TL 90 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

BALIKESİR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.