Balıkesir Edremit Öğretmenevi

Fiyat
2.75
Temizlik
2.56
Personel
2.57
Kalite
2.65
Konum
2.91
35 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Balıkesir Edremit Öğretmenevi Tanıtımı

Balıkesir Edremit Öğretmenevi otel bölümünde yer alan odalardan 2 tanesi suit oda formatındadır. Suit odalarda banyo ve tuvalet bulunmakla beraber, tüm odalarda buzdolabı, tv ve klima yer almaktadır. Standart odalarda banyo ve tuvalet yer almamakta olup bu ihtiyaçlar için ortak alanlardan faydalanılmaktadır.

Edremit Öğretmenevi restoran bölümünde 180 kişilik kapasitesi ile sabah kahvaltılarının yanı sıra, öğle ve aksam yemeklerinde tabldot hizmeti sunulmaktadır.

Öğretmenevin lokali üyelerimizin dinlenmesi için düzenlenmiştir. Lokalde konuklarımıza sıcak ve soğuk içecek servisi yapılmaktadır. Aynı zamanda tüm misafirlerimiz Digitürk yayını sayesinde tüm süper lig maçları izlenebilmektedir.

Bunlara ilave olarak Balıkesir Edremit Öğretmenevi‘nde okuma salonu, bayan ve erkek kuaförü ile yazlık bahçe gibi hizmet birimleri de misafirlerin kullanımına sunulmuştur.

Balıkesir Edremit Öğretmenevi 2018 Fiyat Bilgileri
Not: Sivil misafir konaklama ücretleri üzerinden kamu personeline %10, üye misafirlere %20 indirim yapılmaktadır. Öğretmen fiyatları için mutlaka kurumdan bilgi alınız.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 35 TL 45 TL 45 TL
Kahvaltı Kişi Başı 9 TL 9 TL 9 TL
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 70 TL 90 TL 90 TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (266) 373 27 20
0 (266) 374 29 22

Cennet Ayağı Mahallesi Çıkrıkçı yolu üzeri Edremit Balıkesir

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 8
Yatak Sayısı 20
Restoran Lokal Konaklama Salon Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su
BALIKESİR İlindeki Diğer Öğretmenevleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar