Menü Aç

Bandırma Öğretmenevi Hakkında

Bandırma Öğretmenevi, BALIKESİR ili Hacıyusuf Mah. Ortaokul Cad. No:13/B Bandırma adresinde yer alan 9 oda ve 20 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Bandırma Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Bandırma Öğretmenevi, şehir merkezinde olup, deniz manzaralıdır.Bandırma ÖğretmeneviHizmet Üniteleri: 9 oda 21 yatak Yemek Salonu Yazlık Yemek Salonu Okuma Salonu Çok Amaçlı Salon Lokal 300 Kişilik Bahçe ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (266) 712 24 11

0 (266) 714 69 33

Hacıyusuf Mah. Ortaokul Cad. No:13/B Bandırma

Bandırma Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 35 TL 40 TL 50 TL
Double Oda Fiyatı 70 TL 80 TL 100 TL
Oda Fiyatı 35 TL 40 TL 50 TL
Double Oda Fiyatı 70 TL 80 TL 100 TL
- . -

Etiketler : , , , , , ,

BALIKESİR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.