Menü Aç

Başkent Öğretmenevi Hakkında

Başkent Öğretmenevi, ANKARA ili Gazi Hastanesi Karşısı, Beşevler Ankara adresinde yer alan 290 oda ve 614 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Başkent Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Başkent Öğretmenevi 1993 yılında hizmete açılan Başkent Öğretmenevi 290 oda ve 600 yatak kapasitesiyle konaklama hizmeti, çok amaçlı restaurantları, Gordion salonu, Angora Büyük Restaurant, kafeteryası, pastanesi, bahçe cafesi, bahçe alakart restaurantı, düğün salonları, konferans salonu, toplantı odaları, fuaye sergi ve kokteyl salonları, bilişim odası, bay-bayan kuaför salonu, sauna, fitnes, internet kafe, çocuk parkı vs salonlarıyla da sevgili öğretmenlerimizin her türlü sosyal ihtiyaçlarını karşılamaya imkan sunmaktadır.

Başkent Öğretmenevi 2004 yılından sonra başarılı idare ve çalışan kadrolarıyla el ele tüm birimlerin bakım onarımını sağlamış ekip, ekipman ve demirbaşları yenilemiş, müşteri bakış ve memnuniyeti ön plana çıkarılarak tüm adımları atarak başta öğretmenlerimizin olmak üzere bütün müşterilerimize çağdaş, modern, ve profesyonel bir işletme anlayışıyla hizmet sunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (312) 212 96 40

0 (312) 212 96 62

Gazi Hastanesi Karşısı, Beşevler Ankara

Başkent Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Ek yatak uygulaması 12 yaşından küçük misafirler için geçerlidir.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda Kişi Başı 75 TL 80 TL 85 TL
Ek Yatak 50 TL 60 TL 70 TL
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 100 TL 110 TL 120 TL
2 Kişilik Oda 150 TL 160 TL 170 TL
Suit Oda 200 TL 210 TL 220 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

ANKARA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.