Başkent Öğretmenevi

Başkent Öğretmenevi, ANKARA ili Gazi Hastanesi Karşısı, Beşevler Ankara adresinde yer alan 290 oda ve 600 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Başkent Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Başkent Öğretmenevi 1993 yılında hizmete açılan Başkent Öğretmenevi 290 oda ve 600 yatak kapasitesiyle konaklama hizmeti, çok amaçlı restaurantları, Gordion salonu, Angora Büyük Restaurant, kafeteryası, pastanesi, bahçe cafesi, bahçe alakart restaurantı, düğün salonları, konferans salonu, toplantı odaları, fuaye sergi ve kokteyl salonları, bilişim odası, bay-bayan kuaför salonu, sauna , fitnes, internet cafe , çocuk parkı vs salonlarıyla da sevgili öğretmenlerimizin her türlü sosyal ihtiyaçlarını karşılamaya imkan sunmaktadır.

Başkent Öğretmenevi 2004 yılından sonra başarılı idare ve çalışan kadrolarıyla el ele tüm birimlerin bakım onarımını sağlamış ekip, ekipman ve demirbaşları yenilemiş, müşteri bakış ve memnuniyeti ön plana çıkarılarak tüm adımları atarak başta öğretmenlerimizin olmak üzere bütün müşterilerimize çağdaş, modern, ve profesyonel bir işletme anlayışıyla hizmet sunmaktadır.

Bir önceki öğretmenevi olan Şavşat Lokali başlıklı sayfamızda Lokal, Öğretmenevi ve Şavşat hakkında bilgiler verilmektedir.

Başkent Öğretmenevi Fiyatları 2014 / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar tek kişilik oda fiyatlarıdır.
Öğretmen
Kamu
Sivil
Oda Fiyatları
75 TL
85 TL
95 TL
Salon Fiyatları
- TL
- TL
- TL
Başkent Öğretmenevi güncel fiyat bilgisi için 0 (312) 212 96 40 no'lu telefonu arayınız.

Comments

 • rezervasyon yaptırmak istiyorum ama irtibata geçemiyorum

  İBRAHİM YILMAZ10 Mart 2014
  • Merhaba,
   Başkent Öğretmenevi telefonu 40 hat desteklemektedir. 0 (312) 212 96 40-41-42-43… alternatiflerini deneyebilirsiniz.

   editör11 Mart 2014

Bir Cevap Yazın