Başkent Öğretmenevi

Başkent Öğretmenevi, ANKARA ili Gazi Hastanesi Karşısı, Beşevler Ankara adresinde yer alan 290 oda ve 600 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Başkent Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Başkent Öğretmenevi 1993 yılında hizmete açılan Başkent Öğretmenevi 290 oda ve 600 yatak kapasitesiyle konaklama hizmeti, çok amaçlı restaurantları, Gordion salonu, Angora Büyük Restaurant, kafeteryası, pastanesi, bahçe cafesi, bahçe alakart restaurantı, düğün salonları, konferans salonu, toplantı odaları, fuaye sergi ve kokteyl salonları, bilişim odası, bay-bayan kuaför salonu, sauna , fitnes, internet cafe , çocuk parkı vs salonlarıyla da sevgili öğretmenlerimizin her türlü sosyal ihtiyaçlarını karşılamaya imkan sunmaktadır.

Başkent Öğretmenevi 2004 yılından sonra başarılı idare ve çalışan kadrolarıyla el ele tüm birimlerin bakım onarımını sağlamış ekip, ekipman ve demirbaşları yenilemiş, müşteri bakış ve memnuniyeti ön plana çıkarılarak tüm adımları atarak başta öğretmenlerimizin olmak üzere bütün müşterilerimize çağdaş, modern, ve profesyonel bir işletme anlayışıyla hizmet sunmaktadır.

Bir önceki öğretmenevi olan Şavşat Lokali başlıklı sayfamızda Lokal, Öğretmenevi ve Şavşat hakkında bilgiler verilmektedir.

Başkent Öğretmenevi Fiyatları 2014 / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.
Öğretmen
Kamu
Sivil
Oda Fiyatları
75 TL
85 TL
95 TL
Salon Fiyatları
- TL
- TL
- TL
Başkent Öğretmenevi güncel fiyat bilgisi için 0 (312) 212 96 40 no'lu telefonu arayınız.

Comments

 • Kişi başı fiyatlar mı yoksa oda fiyatlarımı ? Yani Bir gece bir çift olarak kalmak istesek 170TL mi ödeyeceğiz 85 TL mi?

  Sevgi Şeker06 Şubat 2015
 • oda fiyatları uçmuş maşallah…ben salonda yatsam nasıl olsa bedava…yok artık öğretmen evimi patron evimi

  ersin bozkurt13 Ocak 2015
 • bu fiyatlar ne böyle arkadaşlar, ayıp yahu..hizmet binası mı ticarethanne mi.?

  ahmet11 Ekim 2014
 • 01 Kasım gecesi için 2 oda (biri duble diğeri iki ayrı yataklı) oda fiyatlarınızı bildirmenizi rica ediyorum.

  FATİH08 Ekim 2014
  • Güncel fiyat ve rezervasyon için lütfen telefon ile iletişime geçiniz.

   editör11 Ekim 2014
 • Bu fiyatlarla öğretmenevi olmanın ne anlamı var ki! Gidin diğer meslek gruplarının misafirhanelerine bakın. Hem sadece kendi meslek grubunundur hem de fiyatları uygun.Yuh diyorum üstelik telefonu açan hiç kimse yok! Yazıklar olsun!

  Sefa YÜKSEL18 Eylül 2014
 • Telefon numaralarınızın tümünü denedim fakat karşımıza b ir sorumlu operatör bile çıkmadı nasıl bir hizmet anlayışı ???

  Yasin06 Eylül 2014
 • Nedir bu rezalet anlamadım.1 saattir arıyorum telefona cevap veren yok. .Nasıl rezervasyon yaptıracağız .operatör bile cevap vermiyor.

  ali kaya24 Ağustos 2014
 • 21 Ağustos ta öğretmenevindeki bavul odasına küçük tipte kahverengi seyahat tipi çantam aynı tipteki bir başka çantayla karışmış….kimseyi suçlamıyorum,sorumluluk benim ,,,içinde maddi değeri olan hiç bir şey yok,sadece manevi değeri olan rahmetli büyüklerden bir hatıramız vardı onun derdindeyim…inşallah çantaları karıştıran bayan burayı okur

  nejla21 Ağustos 2014
 • Merhabalar Hacettepe Üniversitesine uzaklığı ne kadardır?.Diğer öğretmen evlerine göre fiyat tarifesi neden fazla. İyi çalışmalar.

  Durdu BİLGİLİ21 Ağustos 2014
  • Merhaba,

   Kurum ile ilgili detaylı bilgi için lütfen yukarıda belirtilen telefon numaralarından kurum yetkililerine ulaşınız.

   editör21 Ağustos 2014
 • Nedir bu rezalet anlamadım.1 saattir arıyorum telefona cevap veren yok.Yazıklar olsun .Bu ülke son derece vasıfsız işletme ve elemanların ülkesi oldu maalesef.yazıklar olsun.

  harpasa16 Haziran 2014
 • merhaba benim 11-6-2014- ta 18-6-2104 gazi universitesinde sinafim var 11-6-2014- ta 18-6-2104 arasi sakin bir odada (tek kisilik oda) rezervasyon yaptırmak istiyorum, ne yapmam gerekiyor yardimci olursaniz memnun olurum.

  Mohamed31 Mayıs 2014
  • Merhaba,

   Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

   Saygılarımızla
   Ogretmenevine.com

   editör01 Haziran 2014
 • 28 haziran cumartesi gecesi için 3 kişilik oda rezervasyonu yapabilirmiyiz fiyatı ne kadar oluyor bilgilendirirseniz sevinirim

  mukaddes şener29 Mayıs 2014
  • Merhaba,

   Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

   Saygılarımızla
   Ogretmenevine.com

   editör30 Mayıs 2014
 • yarım saat tır arıyorum telefona bakan yok.nasıl rezervasyon yaptıracaz.öperator bie cevap vermiyor.

  fuat kalyoncu27 Mayıs 2014
 • mezuniyet için annem ve babam gelcekler. fiyatlar cok pahalı.. acaaba tek kişilik oda da 2 kişi kalmasına izin verilitmi… fiyatlar cok fahiş

  fatih23 Mayıs 2014
  • Başkent Öğretmenevi’nde 2 yataklı odalar da bulunmaktadır. Oda seçenekleri ve güncel fiyat bilgisi için lütfen yukarıda belirtilen telefon numaralarından kurum yetkilileri ile irtibata geçiniz.

   editör23 Mayıs 2014
 • Bu nasıl bir öğretmen evi anlayamıyorum. Öğretmen bu fiyatla herhangi bir otelde de kalabilir.İyi bir ticarethane olmalı diye düşünüyorum. Bol kazançlar dilerim.

  muzaffer kaya18 Mayıs 2014
 • rezervasyon yaptırmak istiyorum ama irtibata geçemiyorum

  İBRAHİM YILMAZ10 Mart 2014
  • Merhaba,
   Başkent Öğretmenevi telefonu 40 hat desteklemektedir. 0 (312) 212 96 40-41-42-43… alternatiflerini deneyebilirsiniz.

   editör11 Mart 2014

Bir Cevap Yazın


− 6 = üç

Dikkat!
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.
İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.