Menü Aç

Bayındır Öğretmenevi Hakkında

Bayındır Öğretmenevi, İZMİR ili Sadıkpaşa Mah. Albay Alpat Cad. No:19 35840 Bayındır /İZMİR adresinde yer alan 10 oda ve 20 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Bayındır Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Bayındır Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu, İzmir Merkeze 75 km , Adnan Menderes Hava limanına 60 km uzaklıkta olup İlçe Merkezinde Yer almaktadır. Ergenli kaplıcalarına 5 km , Ödemiş Bozdağ kayak Merkezine 42 km uzaklıktadır. Her Yıl Nisan Ayının son haftası Bayındır Uluslararası Çiçek Şenliği İlçede yapılır. Çiçek üretimi ilçe Ekonomisinin %60 nı teşkil eder.

-

İletişim Bilgileri

0 (232) 581 48 38

0 (232) 581 58 08

Sadıkpaşa Mah. Albay Alpat Cad. No:19 35840 Bayındır /İZMİR

Bayındır Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 35 TL 35 TL 40 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 52.5 TL 52.5 TL 60 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 70 TL 70 TL 80 TL
3 Kişilik Oda 105 TL 105 TL 120 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

İZMİR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.