Menü Aç

Bayramiç Ögretmenevi Hakkında

Bayramiç Ögretmenevi, ÇANAKKALE ili Cami Cedit Mah. Atatürk Cad. No:7 Bayramiç/ÇANAKKALE adresinde yer alan 8 oda ve 24 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Bayramiç Ögretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Bayramiç Ögretmenevi olarak vizyonumuz; Çağdaş Dünyanın gerektirdiği bilgi, beceri, teknoloji ve kaliteli hizmetin etkin sunumunu sağlayarak ülkemizdeki eşdeğer kurumlarla yarışacak düzeye erişmiş kaliteli ve seçkin bir kurum olmaktır.

Bayramiç Ögretmenevi olarak misyonumuz; Milli eğitim sistemi içerisindeki genel amaç ve temel ilkeler doğrultusunda yasa ve diğer mevzuatların uygulanması ve geliştirilmesinde, hizmet veren eğitim çalışanları başta olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan ve kurumumuzdan hizmet alanların memnuniyetlerinin arttırılmasını sağlamaktır.

-

İletişim Bilgileri

0 (286) 773 59 85

0 (286) 773 11 01

Cami Cedit Mah. Atatürk Cad. No:7 Bayramiç/ÇANAKKALE

Bayramiç Ögretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda Kişi Başı 40 TL 45 TL 50 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 80 TL 90 TL 100 TL
3 Kişilik Oda 120 TL 135 TL 150 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

ÇANAKKALE Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.